Kes jäi ellu? Kingitus.ee Mõrvamüsteeriumil

Õdus ja stiilne Bel Ami ootas meid reede õhtul, laskmata midagi halba oodata. Samas teadsime me kõik, et täna pidi ühest meist saama mõrvar ja teisest tapetu. Olime saanud kutse Mõrvamüsteeriumile.

Õhtu algas väikese tutvustusega ajastust, milles pidi meie õhtu aset leidma. Kõik said rolli, mida mängida ja paar ülesannet, mida õhtu jooksul korda saata. Need ülesanded andsid inspiratsiooni ka vestluseks ja viisid sündmused samm-samm haaval kulminatsiooni ehk mõrvani.

 

Kuigi alul tundus rolli sisse elamine ja suheterägastikust aru saamine keerukas, hakkasid kõik järk-järgult mängust rõõmu tundma. Eriti suureks abiks oli võrratu Katrin Luts ja tema abiline Mall, kes mitte ainult ei hoidnud silma peal, et õhtu viperusteta sujuks vaid aitasid ka seltskonnal oma ajastus ja rollis end hästi tunda.

 

Ja nii elasidki kõik oma rollidesse sisse ja mitte ainult! Varsti läksime oma karakteri arendamisega juba nii hoogu, et ka mängujuht sai veidi põnevust. Oli näha, et Katrinil khm… perekonna raamatupidajal (ka mängujuhtidel oli oma roll), oli kõik detailideni välja mõeldud ja vajadusel suutis ta tegevuse täpselt vajalikult ümber kohandada.

 

Mõrvamüsteeriumi muudabki nii põnevaks see, et korraldajad ega osalejad ei tea, kuhu õhtu lõpuks välja jõuab. See on tõeliselt põnev õhtupoolik, kus hea veini ja suurepäraste Bel Ami toitude kõrval rullub lahti süžee, mille jooksul saad üllatuda oma sõpradeski.

 

Kadri: Kui nüüd aus olla siis alguses olin üpriski skeptiline, et kuidas ja kas kõik osalejad kaasa mängima hakkavad. Tegemist on siiski väga teistsuguse elamusega. Reaalsus oli aga hoopis teine. Võin nüüd käsi südamel öelda, et ma pole kohe väga kaua aega nii palju naernud, kui selle 2,5 tunni jooksul.                         

 

Soovitame mõrvamüsteeriumit esmajärjekorras firmadele, kuid ka kindlasti üksikisikutele, sest võõras seltskonnas on see mäng kindlasti veelgi põnevam ja ootamatum. Meie tiim jäi elamusega küll rohkem kui rahule ja mängulusti jätkus tõesti kõigile. 

Proovi sinagi! 

Jaga: