Müsteeriumipulm

Müstiline atmosfäär ja põnevus muudavad pulmapeo eriti meeldejäävaks. Pulmapeo korraldamisel teeme koostööd kogenud
pulmakorraldajaga, et pulmapidu oleks nii hästi korraldatud kui ka elamuslik.

Hinnad kokkuleppel.

Pruudi kommentaar oma pulmapeole:

See oli kõige ilusam ja erilisem päev. Hakkasime pulma juba üsna varakult planeerima. Soovisime, et päev oleks kindlasti meie nägu: lihtne, armas ja südamlik. Kuna ei peigmees ega ka mina pole olnud traditsiooniliste pulmamängude austajad, soovisime õhtut veeta kuidagi teisiti. Siiski ei näinud me ette seda, kuivõrd teistsuguseks ja huvitavaks võib selle muuta MÜSTEERIUM.

Kuulsime müsteeriumi võimalusest peigmehe emalt, kellel oli varasemalt olnud suurepärane võimalus osaleda ühel müsteeriumi õhtusöögil. Kuna emotsioon oli olnud positiivne, julges ta seda meilegi soovitada. Haarasime võimalusest kinni, kuna see tundus põneva alternatiivina. Arusaadavatel põhjustel ei olnud stsenaariumis mõrva, kuid see-eest oli palju intriige ja salapära. Eeltöö oli pikk ja põhjalik – saime korraldajatega korduvalt kokku, et arutada rolle ja õhtu kulgu. Hoidsime kõike viimase hetkeni saladuses, et õhtu oleks külalistelegi üllatuseks.

Meile meeldis kogu ettevalmistava protsessi juures just teatud salapära. Algusest peale oli selge, et mingi info jääbki meile varjatuks, et pulmapeo õhtusse jaguks pruutpaarilegi üllatusi. Ja küll meid alles üllatati! Toon paar näidet.

Pruudirööv, mille õnnestumisele aitasid kaasa mu kolm lähedast sõbrannat, oli tõeliselt müstiline.

Neidudel olid ees maskid, seljas keebid ja käes tõrvikud. Mul seoti silmad kinni, et ma teekonnast sihtkohta aimu ei saaks, ning viidi trummi tagumise saatel saarikule ohvrikivi juurde (valitud peopaik võimaldas väliseid tegevusi ja need võimalused olid 100% ära kasutatud). Milline haudvaikus väljas valitses! Kui silmaside ära võeti, seisid kõik pulmakülalised vaikselt õhtupimeduses, tõrvikud käes. Andsime peigmehega kauni südamliku vande ja jäime vaikuses seistes midagi ootama…

Järsku kuulsime mootorratta põrinat. Mitte kellelgi ei olnud aimu, mis toimuma hakkab! Pimeduses lähenev mootorrattur tuli mu vana nime järele. Oli aeg nimi ära saata. Paberile kirjutatud neiupõlvenimi käes, tuhises mootorrattur pimedusse. Ma poleks osanud paremat nime ärasaatmist soovida – see oli nii teistsugune ja eriline!

Külaliste tagasiside oli väga positiivne. Õhtu, millest loomulikult ei puudunud ka söök ja tants, õnnestus täielikult – peaaegu kõik pulmakülalised läksid mänguga kaasa ja elasid oma rollidesse sisse. Meie pulmaliste seas oli ka võõrkeeli kõnelevaid inimesi, kuid see ei takistanud mängu kulgemist. Nemadki said meisterlikult kirjutatud rollid ja ülesanded, mis võimaldasid neil kõiges kaasa lüüa. Paljud inimesed ei tundnud teineteist varasemast ajast, kuid tagasisidest selgus, et selline pulmapeo lahendus just soosis uute tutvuste loomist. Nii mõnigi arvas, et kui poleks olnud rollimängu, poleks ta mõne inimesega suhtlema ehk läinudki.

Seega kokkuvõtvalt võib öelda, et MÜSTEERIUM täitis kõik eesmärgid. Me saime erilise, teistsuguse pulmapeo, just sellise, millist olime südames soovinud.

Lisaks nägime enda suureks rõõmuks, et selline õhtu lahendus annab võõrastele inimestele võimaluse hakata omavahel vabamalt suhtlema. Julgeme sellist ebatraditsioonilist lahendust soovitada kõigile, kes soovivad teistsugust pulmapidu. Te üllatute kindlasti!

Täname südamest Katrin Lutsi ja Astrid Hallikut, kes kujundasid sellest õhtust nii meeldejääva ja erilise sündmuse!
O&T

Helistage: +372 5663 8942
Kirjutage: katrin@mysteerium.ee

Olete huvitatud? Saatke päring ja arutame seda asja 🙂

    Jaga: