Toomemäe müsteerium

Tõestisündinud mõrvaloost inspireeritud müsteeriumimäng viib meid küll päris looga võrreldes pisut teistsugustesse oludesse, kuid kõik inimlikud kired ja kiusatused on täpselt needsamad, mis viisid ka 1934.aastal tõeliselt toimunud kuriteoni.

On aasta 1934. Tartu Ülikooli raamatukogu saalis võtab külalisi vastu Tartu rikkaim kaupmees ja kunstimetseen Rudolf Jakobson. Täna on siia kogunenud kõige auväärsemaid tartlased ja samuti oodatakse koosviibimisele mõnd välismaist prominenti. Kahjuks on seltskonnas ka nii mõnigi persoon, kelle osavõtu üle kõrgeauline Rudolf Jakobson heameelt ei tunne.

Õhtu edenedes ilmneb, et mitmel pealtnäha suursugusel daamil ja härral on hingel räpane saladus. Kõik see viib lõpuks mõrvani! Just teil tuleb välja selgitada, kes on mõrvar ja mis on mõrva motiiv. Algab mõrvajuurdlus…

Mõrvamüsteeriumi toimumisajad

  • 23. novembril kell 18.00-21.00

Piletid hinnaga 25€ on saadaval Piletimaailmas.

Pileti ostmisel palume vähemalt päev enne ürituse toimumist anda aadressil paula.poder@ut.ee teada osaleja sugu, kuna kõik osalejad saavad endale tegelaskuju, kelle rollile õhtu lõpuni truuks jääda. Pärast mõrvamüsteeriumi lahendamist külastatakse Tartu Ülikooli muuseumi uut näitust „Kuritöö ja karistus“!

Helistage: +372 5663 8942
Kirjutage: katrin@mysteerium.ee

Olete huvitatud? Saatke päring ja arutame seda asja 🙂

[recaptcha]

Jaga: