Mõrvamüsteerium Teletornis

1991. aasta mõrvamüsteerium on nostalgiline ajarännak meie pöördelisi sündmusi täis lähiajalukku, aega mis oli ärev ja isegi hirmutekitav, kuid samal ajal ülev ja lootusrikas.

Mängus elustuvad 90-ndate alguse tarmukad ärimehed, aatemehed, ja kremli-meelsed ning kahjuks ka paar persooni, kes olid tuntud plakatilt ”Neid otsib miilits!”

Niisiis, Robert Tamm, edukas metalliärimees, on korraldanud suurejoonelise õhtusöögi, kuhu on kutsutud osalema Eesti kõik olulisemad prominendid. Kahjuks on seltskonnas ka selliseid (kutsumata?)külalisi , kelle osavõtu üle peoperemees heameelt ei tunne. Õhtu edenedes ilmneb, et mitmelgi pidulisel on omavahelisi arveid klaarida. Kõik see viib lõpuks mõrvani! Just teil tuleb välja selgitada, kes on mõrvar ja mis on mõrva motiiv. Algab mõrvajuurdlus…

Mõrv leiab aset Teletorni panoraamkorrusel järgmistel aegadel:

  • 15.11.18 kl 19.00

Pilet: 59€ Piletilevist

Oluline teada:

  • hinnas rikkalik nõukaaegne buffee
  • riietus pidulik või 90ndate stiilis. Kirjuta meile ja anna  oma osalemisest teada teletorn@teletorn.ee, et saaksikme Sulle rolli loosida
  • Oktoobris saab erandkorras tund enne sündmuse algust külastada sama piletiga näitust “Banaane ei ole. ajareis nõukogude argipäeva”

Sündmus sobib väga hästi ka erinevatele seltskondadele ja gruppidele, kirjuta: teletorn@teletorn.ee

Vaata 90 – ndate aastate stiilis toimunud mõrvamüsteeriume

Mõrvamüsteerium valges saalis

Koostöö Laitse Lossiga LÕPPENUD

Mõrvamüsteerium Tartu Ülikooli muuseumis

Jõulumüsteerium restoranis “Elsa”.

Helistage: +372 5663 8942
Kirjutage: katrin@mysteerium.ee

Olete huvitatud? Saatke päring ja arutame seda asja 🙂

Jaga: