Toomemäe müsteerium

Seoses näitusega “Kuritöö ja karistus” toimub 13.aprillil Toomemäel mõrvamüsteerium, millest on oodatud osa saama kõik põnevusehuvilised.

Tõestisündinud mõrvaloost inspireeritud müsteeriumimäng viib meid küll päris looga võrreldes pisut teistsugustesse oludesse, kuid kõik inimlikud kired ja kiusatused on täpselt needsamad, mis viisid ka 1934.aastal tõeliselt toimunud kuriteoni.

On aasta 1934. Tartu Ülikooli raamatukogu saalis võtab külalisi vastu Tartu rikkaim kaupmees ja kunstimetseen Rudolf Jakobson. Täna on siia kogunenud kõige auväärsemaid tartlased ja samuti oodatakse koosviibimisele mõnd välismaist prominenti. Kahjuks on seltskonnas ka nii mõnigi persoon, kelle osavõtu üle kõrgeauline Rudolf Jakobson heameelt ei tunne.

Õhtu edenedes ilmneb, et mitmel pealtnäha suursugusel daamil ja härral on hingel räpane saladus. Kõik see viib lõpuks mõrvani! Just teil tuleb välja selgitada, kes on mõrvar ja mis on mõrva motiiv. Algab mõrvajuurdlus…

Mõrvamüsteerium toimub 13. aprillil kell 18.00-21.00. Piletid hinnaga 25€ on saadaval Piletimaailmas.

Pileti ostmisel palume hiljemalt 12.04.2018 anda aadressil paula.poder@ut.eeteada osaleja sugu, kuna kõik osalejad saavad endale tegelaskuju, kelle rollile õhtu lõpuni truuks jääda. Lisaks põnevale mängule ootavad osalejaid ka kerged suupisted ja meeleolujook. Pärast mõrvamüsteeriumi lahendamist külastatakse Tartu Ülikooli muuseumi uut näitust „Kuritöö ja karistus“!

Järgmised mõrvamüsteeriumid on plaanitud septembrisse ja novembrisse.

Olete oodatud!

Helistage: +372 5663 8942
Kirjutage: katrin@mysteerium.ee

Olete huvitatud? Saatke päring ja arutame seda asja 🙂

Jaga: